grudzień11

Wyjątkowy charakter notesów i notatników

dodano: 11 grudnia 2017 przez olstr


Notesy, jak już pewnie wiecie, są dla mnie istotnym drobiazgiem, które towarzyszą mi każdego dnia. Mam ich co najmniej kilka... Używam ich w celach ściśle prywatnych, służbowych, a nawet mam kilka sztu przeznaczonych na konkretne cele, jak zapisywanie przepisów oraz cytatów, które wpadły mi w oko. Jestem niemal uzależniona od posiadania ładnych notesów i dlatego dziwi mnie, że w moim otoczeniu jestem w zasadzie jedyną maniaczką tematu...

Bardzo dziwi mnie tak nikłe zainteresowanie notesami... Może się mylę, ale korzysta z nich niezbyt duża grupa ludzi - może to ja po prostu na takich trafiłam ;) Dla mnie notesy mają w sobie coś niesamowicie wyjątkowego, co przyciąga mnie do nich całą mocą...

Ciagnąc moje wywody nad notesami ;) chciałabym wspomnieć równiez o tym, że niemal każda kawa, a kawę lubię bardzo, jest konsumowana "w towarzystwie" któregoś z moich notatników. W czasie wolnym notuję sobie jakieś refleksje, szkicuję, natomiast w godzinach pracy uzupełniam komoentarze do zapisanych uprzednio treści.

Notesy są tak wyjątkowym "czymś", że również nie sposób mi przejść obojątnie obok półki sklepowej, na której takowe się znajdują. Przyznam, że rzadko przytrafia się, że "wynalazki" notesowe z marketów podobają mi się (raczej jestem zwolenniczką notesó markowych), ale i tam czasem da się wynaleźć coś ciekawego.

Myślę, że każdy powinien spróbować poddać się temu wyjątkowemu charakterowi notesów i spróbować wprowadzić je w swoje życie :)
Dodaj do: